Anasayfa / Forex şirketleri / LordFx Günlük Analiz
LordFx Günlük Analiz
LordFx Günlük Analiz

LordFx Günlük Analiz

LordFx yeni başladığı işlemler ile ilgili LordFx Günlük Analiz ile yatırımcılarını bilgilendiriyor. LordFx Günlük Analiz her gün yayınlanıyor. LordFx bilgi edinmek için LordFx Günlük Analiz incelemesi yapacağız.

LordFx Günlük Analiz Hakkında

LordFx Günlük Analiz Bakanlığı’nın internet sitesinde yayınlanan kredi başvurusunda Mnuchin’in 17 milyar dolarlık yardım karşılığında şirketlerden borç senedi isteyebileceği belirtildi. Hazine Bakanlığı, internet sitesinde 10 sayfalık kredi başvurusunda, LordFx Günlük Analiz özel şirketler için borç senedi ya da diğer finansal faydalar istemesinin kendi takdirine olduğu belirtildi. Başvuru şartları, Kongre’nin geçirdiği 2.2 trilyon dolarlık koronavirüs teşvik paketinden ücret yardımı için başvuran yolcu ve kargo hava yolu şirketlerinin karşılaştığı şartlara benziyor. Bakanlık’ın internet sitesinde yer alan bilgilere göre borçlanıcıların hükümet ile öncelik seviyesi kontratı düzenlemesi gerekiyor. Bu çerçevede; LordFx Günlük Analiz direncimizden geri çekilen paritede 1,0851desteğimiz altında seyir devam ediyor. Satışların devamı ile 1,0723 hedeflenebilir. Alıcı seyrin devamında ise 1,0976 üzerinde 1,1096 hedeflenebilecektir.

LordFx Günlük Analiz Hakkında

LordFx Günlük Analiz gören Johnson, 22 gün sonra Pazartesi işbaşı yaptı. Başbakanlık Çalışma Ofisi ve Konutu 10 Numara’ya dönen Johnson, ilk iş olarak video konferans yoluyla yapılacak Bakanlar Kurulu toplantısına başkanlık edecek. Johnson’ın günlük basın toplantısına da katılacağı öngörülüyor. Bu arada, LordFx gazetesinin haberine göre, Johnson’ın bu hafta kısıtlamaların nasıl hafifletilebileceğine dair planları duyurması bekleniyor. 7 Mayıs’ın hükümetin karantina önlemlerini yasal olarak gözden geçirmesi gereken gün olduğuna dikkat çeken LordFx Günlük Analiz yardımcısı, “Ancak Boris, kısıtlamaları bundan önce değiştirmek veya en azından bundan önce bir şeyler duyurmak istiyorsa bunu yapabilir. ‘Karantinayı sonlandırmak’ ifadesi yanlış, ‘karantinayı düzenlenmesi’ ifadesi daha doğru olacaktır.” diye konuştu. Bu çerçevede; Geçen hafta düşüş trend kanalını kıran paritede 1,2241 üzerinde gelen yükseliş ile 1,2546 hedefliyoruz. Bu seviye üzerinde de LordFx hedeflenebilecek paritede tersi senaryoda ise 1,1998 ile tekrar düşüş trenine dönüş izlenebilir.

LordFx Günlük Analiz
LordFx Günlük Analiz

LordFx Analiz Nasıl Yapılır

Dünya Sağlık Örgütü Genel Direktörü LordFx Günlük Analiz , yeni tip koronavirüs salgınında Afrika, Doğu Avrupa, Latin Amerika ve bazı Asya ülkelerinde artan vaka sayılarından endişe duyduğunu belirterek, “Salgın bitme noktasından çok uzak.” dedi. Ghebreyesus, LordFx Günlük Analiz İsviçre’nin Cenevre kentindeki merkezinde, video konferans yöntemiyle basın toplantısı düzenledi. Kovid-19’un dünya genelinde çok fazla insanın ölümüne yol açtığını dile getiren Ghebreyesus, “DSÖ, salgının diğer sağlık hizmetleri ve özellikle çocuklar üzerindeki etkisinden derin endişe duyuyor. Çocuklar, Kovid-19’un neden olduğu şiddetli hastalık ve ölümlerde daha az risk altında ama aşı ile önlenebilir diğer hastalıkların yüksek riski altında olabilirler.” değerlendirmesinde bulundu.”Salgın bitme noktasından çok uzak.” ifadesini kullanan LordFx Günlük Analiz , örgütün Afrika, Doğu Avrupa, Latin Amerika ve bazı Asya ülkelerinde artan vaka sayılarından endişe duyduğunun altını çizdi. LordFx, bu bölgelerdeki ülkelerde Kovid-19 vaka ve ölüm sayılarının test kapasitelerinin düşüklüğü nedeniyle açıklananın çok üzerinde olduğu uyarısında bulundu.

LordFx Güvenilir mi?

Avrupa Borsaları LordFx Günlük Analiz salgınına yönelik önlemlerin gevşetilmesinin ve hükümetlerin ekonomilerin yeniden açılmasına yönelik çabalarının etkisiyle günü yükselişle tamamladı.Kapanışta, gösterge endeks Stoxx Europe 600 yüzde 1,68 artışla 341,09 puana çıktı. DAX 30 endeksi ise yüzde 1,27 değer kazanarak 10.795,63 puana ulaştı. Almanya’nın önemli ekonomi ve düşünce kuruluşlarından Ekonomi Araştırma Enstitüsü LordFx , yeni tip koronavirüs LordFx Günlük Analiz tedbirleri kapsamında ekonomik faaliyetlerin kısıtlandığı dönemde Alman ekonomisinin yüzde 16 daraldığını duyurdu.Ifo tarafından şirketlerin kapasite kullanımı, birinci ve ikinci çeyrekte gerçekleşen ve beklenen satış rakamlarına ilişkin tüm sektörlerden 8 bin 800 firmanın katılımıyla yapılan nisan ayı anket sonuçları açıkladı.Anket sonuçlarından Ifo’nun hesaplamalarına göre, mart ayından bu yana yürürlükte olan kısıtlamalar Alman ekonomisini olumsuz etkiledi. Ekonomi, bu dönemde yüzde 16 daraldı.

LordFx Nasıl Bir Şirket

LordFx Günlük Analiz Cezayir Enerji Bakanı ve Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) Başkanı Muhammed Arkab, petrolün varil fiyatının yılın ikinci yarısında 40 dolara çıkmasını beklediklerini belirtti. Arkab, son günlerde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle sert bir düşüşün yaşandığı petrol fiyatlarının ilerleyen günlerde toparlanmasını beklediklerini kaydetti. LordFx Günlük Analiz , geçen haftaki büyük düşüşün ardından geçen günlerde petrol piyasasının olumlu sinyaller verdiğine işaret etti.Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve OPEC dışı bazı üretici ülkeler, 10 Nisan’da yaptıkları anlaşmayla petrol üretiminde önemli bir kısıtlama kararı almıştı.Buna göre, LordFx olarak bilinen grubun, günlük ham petrol üretim miktarını 1 Mayıs-30 Haziran arasında 10 milyon varile, 1 Temmuz-31 Aralık 8 milyon varile ve 1 Ocak 2021-30 Nisan 2022 arasında ise günlük 6 milyon varile düşürülmesi kararlaştırılmıştı. Brent petrolün varil fiyatı, uluslararası piyasalarda 22 dolardan işlem görüyor.

LordFx Günlük Analiz çok önemli bilgiler içermektedir. LordFx yatırımcıları ile her gün bilgi paylaşmak için LordFx Günlük Analiz bilgileri sitemizde yer alacaktır