Anasayfa / Forex şirketleri / HititFx Bonus ve Kampanya
HititFx Bonus ve Kampanya
HititFx Bonus ve Kampanya

HititFx Bonus ve Kampanya

HititFx kendi yatırımcıları için HititFx Bonus ve Kampanya sunar. HititFx Bonus ve Kampanya için HititFx yatırımcısı olmanız gerekmez. HititFx Bonus ve Kampanya sizi HititFx yatırımcısı olmaya davet eder.

HititFx Bonus ve Kampanya Hakkında

Yeni tip HititFx Bonus ve Kampanya salgını sonrası neredeyse tüm kurum, kuruluş ve ekonomistler küresel ekonomide sert bir daralmanın yaşandığı görüşünde birleşirken, pandeminin kontrol altına alınmasının ardından yeniden toparlanmanın ne kadarlık bir zamana yayılacağı ve ne şekilde gerçekleşeceği konusunda farklı değerlendirmeler öne çıkıyor. Bu çerçevede; HititFx Bonus ve Kampanya hedefimizi gerçekleştiren paritede bu seviye üzerinde tutunma izliyoruz. Salgın nedeniyle Türkiye ekonomisindeki durgunluk TL varlıkları baskılarken TL de bir değer artışı için salgının düşüşe geçmesi lazım. Bu senaryoda ise geri çekilmelerde 6,70 test edilebilecek olup bu seviye kırılmadan satış önermiyoruz. Yükselişin devamında ise HititFx ye kadar bir hareket izlenebilecektir. Bugüne gelindiğinde dünyaca ünlü ekonomist HititFx Bonus , “I” tipi durgunluğu gündeme getirerek, reel ekonomi ve finansal piyasalarda sert düşüşün ardından yeniden bir çıkış beklenmemesinin kendisini şaşırtmayacağını belirtti.

HititFx Giriş Adresi

HititFx Bonus ve Kampanya İnsanlık tarihinin daha önce bu şiddetle deneyimlemediği bir pandeminin yol açtığı ekonomik kriz sonrası toparlanmanın, İngilizce’de “swoosh” olarak geçen, HititFx Kampanya logosundaki “onay işareti” şeklinde gerçekleşeceği öngörüleri de öne çıkıyor. Söz konusu gösterim; ekonomide sert ve keskin bir düşüşün ardından toparlanmanın uzun bir zamana yayılacağı ve kademeli bir toparlanma olacağı görüşünü yansıtıyor. HititFx Bonus ve Kampanya 17 Marttaki olağanüstü toplantıda 100 baz puanlık faiz indirimi olduğunu hatırlatan kurum konuya ilişkin raporunda “otoriteler ekonomiyi desteklemek için bankanın daha fazla faiz indirmesini isteyecektir. Bu nedenle faiz indiriminin süreceğini ancak Lira’daki değer kaybı nedeniyle bu indirimin sınırlı olacağını düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı. Merkez Bankası’nın faiz kararı yarın açıklanacak. Geçen hafta açıklanan tahminlere göre, küresel ekonomide bu yıl Uluslararası Para Fonu HititFx Bonus ve Kampanya yüzde 3 ve uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s da yüzde 2,4 daralma bekliyor

HititFx Bonus ve Kampanya
HititFx Bonus ve Kampanya

HititFx Bonus ve Kampanya Güzel mi?

HititFx bu hafta HititFx Bonus ve Kampanya tarafından genel beklenti olan 50 baz puandan daha düşük indirim beklediklerini belirtti. Kurum 25 baz puanlık faiz indirimiyle politika faizinin yüzde 9.50’e çekileceğini öngörüyor. Avrupa hisse senetleri, büyük ekonomilerin kapanma tedbirlerini yakın bir zamanda gevşeteceğine ilişkin iyimserlik ile boğa piyasasına girmeye hazırlanıyor. HititFx Bonus ve Kampanya Koronavirüs pandemisiyle mücadelede medikal açıdan ilerleme kaydedildiğine ilişkin sinyaller de yükselişte etkili oluyor.Avrupa hisselerinin ayı piyasasından çıkarak boğa piyasasına girmesi ABD Borsasına kıyasla daha uzun sürdü. S&P 500 Endeksi, Fed’in pandeminin etkilerine karşı adım atmasıyla birlikte boğa piyasasına geçen hafta girmişti. HititFx Bonus ve Kampanya ABD ekonomisini yeniden açma planlarını açıkladı. Ayrıca yatırımcılar Gilead Sciences Inc.’in ilaçlarından birinin koronavirüs tedavisinde etkili olduğu yönündeki haberi değerlendiriyor.

HititFx Giriş

Almanya Başbakanı HititFx Bonus ve Kampanya bu hafta ülkenin normale döndürülmesine ilişkin yavaş adımlar atılacağını açıkladı. HititFx Bonus ve Kampanya küresel hisse senedi stratejisti Peter Oppebheimer, konuyla ilgili “Enfeksiyonlar yavaşladıkça yatırımcılar, ekonomik gerilemenin sınırlı olacağı yönünde daha fazla cesaret buluyor çünkü kısıtlamaların bir ölçüde gevşetilmesi ihtimalini öne çıkarıyor.” dedi.

HititFx Yorumlar

Hükümetler pandemiyi kontrol altına alma çabasıyla karantina sürelerini uzatırken, HititFx Bonus ve Kampanya ve grup ile birlikte hareket eden üreticiler, hafta sonu küresel arzın yüzde 10’u kadar bir kısıntıya gidilmesi konusunda anlaştı. HititFx üyelerinin kendi paylarına düşen kısıntıları tamamen gerçekleştirmesi durumunda bile, yine de ikinci çeyrekte piyasanın talep ettiğinin üzerinde üretilmiş oluyor. Geçen hafta Avrupa Birliği (AB) maliye bakanlarının pandeminin ekonomik etkilerini hafifletmek için strateji belirlenmesi konusunda anlaşamamalarının ardından ılımlı bir riskten kaçışın tetiklenmesiyle dolar endeksindeki düşüşe rağmen Euro beklenilen yükselişe geçemedi. 13 üyenin tam uyumu durumunda dahi günlük 23.4 milyon varil ile uygun olduğu düşünülen miktardan kabaca 3.7 milyon varil daha fazla ham petrol üretiliyor. Bununla birlikte durum, OPEC’in tahmininden de zor bir hal alabilir. Öyle ki grubun bu yıl için talep tahminini düşürmesine karşın, öne sürdüğü rakamlar Uluslararası Enerji Ajansı’na HititFx Bonus ve Kampanya kıyasla önemli ölçüde iyimser. HititFx küresel petrol talebinin 2020’de günlük 6.8 milyon varil daralacağını tahmin ediyor. Paris merkezli UEA’nın tahminiyse 9 milyon varilin biraz üzerinde.

HititFx Güvenilir mi?

Fransa’nın HititFx Bonus ve Kampanya ilk çeyrekte İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana en sert daralmasını kaydetmesi arz ve talebin aynı anda çökmesinden kaynaklı şokun bölge ekonomisi üzerindeki etkisinin şiddetini gösteriyor. İngiltere ve HititFx Bonus ve Kampanya eyaletinde can kayıplarının henüz zirveden uzak olması ise salgının kontrol alınmaktan uzak olduğunun işareti. İspanyada ise HititFx Bonus hastalarındaki günlük ölüm sayılarında 23 Mart’tan bu yana en düşük artış kaydedildi. Salgında hayatlarını kaybedenlerin toplam sayısı ise bugün itibariyle 16 bin 353’e ulaştı. yayınlanan son aylık raporuna göre grubun ikinci çeyrekte günlük ortalama 20 milyon varilin biraz altında arz kısıntısına gitmesi gerekiyor.

HititFx Bonus ve Kampanya güncellenen bilgiler ile HititFx sayfasında inceledik. HititFx Bonus ve Kampanya yatırımcılar için hazırlandı.